הצוות הרפואי

ד"ר סטיבן שיינר ג'רמי

מנהל רפואי

 

ד"ר סטיבן שיינר מומחה ברפואה לשיכוך כאב

רופא בכיר במרכז רפואי הדסה ביחידה לשיכוך כאב במחלקת הרדמה וטיפול נמרץ 

 

ד"ר שיינר הנו בוגר בית הספר לרפואה של ניו-יורק וסיים בהצטיינות את לימודיו במקצועות הכירורגיה, הנוירוכירורגיה, הנוירולוגיה והפרמקולוגיה. הוא החל את התמחותו בשנה של כירורגיה במרכז הרפואי של אוניברסיטת ניו-יורק. וסיים התמחות בנוירולוגיה עם משרת הוראה בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת פנסילבניה הנחשבת כמובילה בעולם. בתקופת מלחמת המפרץ הראשונה השלים ד"ר שיינר שנת התמחות בנוירוכירורגיה במרכז הרפואי בילינסון. בנוסף, הוא סיים השתלמות מחקר בנוירוסיינס (מדעי המוח) בבית הספר לרפואה על שם אלברט אינשטיין בניו-יורק וקיבל מלגת "פרס רופא מדען" מטעם מכון הבריאות הלאומי האמריקאי (NIH) . 

ד"ר שיינר שימש במשך כעשור כמרצה בכיר קליני בבית הספר לרפואה אלבני שבניו-יורק עד להעתקת מקום מגוריו לישראל בשנת 2004. ומאז עד 2012 חלק את זמנו בין ישראל לארה"ב ששימש בתפקיד מנהל רפואי של מרפאות כאב. מאז שנת 2012 משמש כרופא בכיר במרכז רפואי הדסה ביחידה לשיכוך כאב במחלקת הרדמה וטיפול נמרץ

ד"ר אלון מנשה ראובני

מומחה ברפואה לשיכוך כאב ומומחה להרדמה.

מנהל מכון הכאב בבית חולים השיקומי  רעות תל אביב. רופא בכיר במרפאות הכללית מחוז דן פתח תקוה. ד"ר ראובני סיים לימודיו ב KAUNAS MEDICAL UNIVERSITY בקובנא, ליטא.סיים התמחות בכאב ובהרדמה במרכז רפואי רבין בית החולים בילינסון.

פרופ' אייל יצחיאק

מנהל היחידה לניתוחי עמוד שדרה של המחלקה הנוירוכירורגית במרכז הרפואי רבין

פרופ' יצחיאק הוא בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.

 

פרופ' יצחיאק התמחה בנוירו-כירורגיה בבית החולים הדסה עין כרם. והמשיך את התמחותו בהשתלמות קלינית ומחקרית בניתוחי עמוד שידרה בבית החולים הכללי של וונקובר בוונקובר, קנדה. כמו כן, השתתף במחקר בנושא ביומכניקה של חבלות לעמוד שידרה הצווארי וביומכניקה של משתלים לקיבוע עמוד השידרה החזי והמותני  במעבדה באוניברסיטת בריטיש קולומביה שבוונקובר קנדה. פרופ' יצחיאק שימש כמנהל השירות לניתוחי עמוד שידרה במחלקה הנוירוכירורגית בבית החולים הדסה עין כרם, ואחראי על המתמחים במחלקה. 

היום פרופ׳ יצחיאק מנהל את היחידה לניתוחי עמוד שדרה של המחלקה הנוירוכירורגית במרכז הרפואי רבין.

מזכיר האיגוד הישראלי לעמוד השידרה ויושב ראש AOSpine ישראל.

פרופ׳ יצחיאק מתמחה בטיפול בפריצות דיסק בעמוד השידרה הצווארי, המותני והחזי, היצרות תעלת שידרה, קיבועי עמוד שידרה, בכריתת גידולים בעמוד וחוט השדרה וניתוחי עקמת למבוגרים.

פרופ' יצחיאק משתמש בטכנולוגיה חדשנית בניתוחים זעיר פולשניים בעמוד השידרה, לתיקון שברים בעמוד השדרה. פרוצדורה המבוצעת בהרדמה מקומית.

פרופ' יצחיאק משמש כחוקר ראשי במספר מחקרים קליניים הנערכים במחלקה, הוא שותף במחקרים בינלאומיים.

פרופ' יצחיאק פרסם למעלה מ-100 פרסומים מדעיים, הציג מספר רב של מצגות והרצה בכנסים של אגודות מדעיות מקומיות ובינלאומיות  הוא גם ערך פרקים בספרים מקצועיים בנושא עמוד שדרה ולאחרונה ערך ספר העוסק במחלות עמוד השדרה הצווארי. פרופ' יצחיאק חבר מערכת של חמישה עיתונים מקצועיים ומשמש כסוקר בלמעלה מעשרים עיתונים העוסקים בנוירוכירורגיה ובעמוד שידרה.

פרופ' יצחיאק חבר באיגוד הישראלי לנוירוכירורגיה ובאיגוד הישראלי לעמוד השדרה, כמו גם באיגוד הצפון אמריקאי לניתוחי עמוד שדרה ו-AO Spine.

ד''ר טשליקוב ודים

מומחה בנוירולוגיה ורפואת כאב.

 

מנהל שירות טיפול פולשני בכאבי ראש, פנים, צוואר, רופא בכיר במחלקת נוירולוגיה ומכון לטיפול בכאב במרכז הרפואי שיבא. ד''ר טשליקוב סיים התמחות בנוירולוגיה בבית חולים שיבא ב2008 וקיבל תואר מומחה ברפואת כאב ב2013. הוסמך על ידי ארגון בינלאומי WIP כמומחה טיפולים פולשניים לכאב. בשנות 2013-14 היה בהשתלמות מקצועית בנושא נוירומודולציה במרכז לטכנולוגיות מתקדמות בבריסל. מומחה מוסמך בתכנון, התנהגות וניהול של ניסויים קליניים. סיים את לימודי הרפואה ברוסיה ב1999 ובעל תואר שני בלימודי חיים ורפואה מהטכניון (2007).

חברות באירגונים מקצועים:

- האגודה הישראלית לנוירולוגיה

- האגודה הישראלית לטיפול בכאב

- האגודה הישראלית לנוירומודולציה (INS)

- המכון העולמי לכאב (WIP)

- האגודה הבינלאומית לחקר הכאבים (IASP)

- האגודה האמריקאית לטיפולים פולשניים לכאבי ראש (AIHS).

חבר במועצת העריכה של עיתון מדעי Sklifosovsky Journal of Emergency Medical Care 

עניין מיוחד בטיפולי  כאב ראש, כאב נוירופתי, טיפולים פולשניים ונוירומודולציה.

ד''ר מיכל צדוק

רופאה בכירה לנוירולוגית ילדים והתפתחות הילד, ביחידה לנוירולוגית ילדים בבית חולים לילדים ע"ש ספרא, במרכז הרפואי שיבא, תל השומר.

 

ד"ר מיכל צדוק מנהלת את מרפאת האפילפסיה העמידה לטיפול, במסגרתה מטופלים חולי האפילפסיה בטיפולים תרופתיים חדשים, בניהם קוצבים וגאליים, דיאטות קטוגניות ואף טיפול בקנאביס רפואי

דר' עמי ורבר

מומחה לנוירולוגיה 

 

2006-2011 - התמחות בנוירולוגיה, בית חולים אוניברסיטאי הדסה, ירושילים

2011-2018 - מומחה לשיכוך הכאב רופא בכיר במרפאה לשיכוך הכאב,

בית חולים אוניברסיטאי הדסה-ירושלים. 

רופא בכיר במרפאה לשיכוך הכאב, בית חולים אוניברסיטאי אסותא, אשדוד

לימודי רפואה באוניברסיטה לאומית של ארגנטינה, סיום בשנה 2003.

שנת סטאז' ברפואה (2004), מרכז רבין, ביה"ח בילינסון.

חבר באגודה הישראלית לכאב

חבר באיגוד הנוירולוגי בישראל

חבר באגודה הבינלאומית לחקר הכאבים (IASP) 

 

שפות, שליטה מצויינת בעברית, ספרדית ואנגלית.

ד''ר איתי הולצר

מנהל המחלקה האורתופדית בבית חולים 'מעיני הישועה'.  אורתופד בכיר ומומחה להחלפת מפרקי ירך וברך.  ד"ר איתי מטפל בפגיעות כרוניות ואקוטיות במפרקי ירך וברך ומבצע החלפות מפרקים וניתוחים משחזרים בגפה התחתונה. ד"ר הולצר הינו בוגר ביה"ס לרפואה של אוניברסיטת תל אביב. התמחה בכירורגיה אורתופדית בבי"ח איכילוב. 
במהלך ההתמחות הוענק לו פרס 'רופא מצטיין של בית החולים' לשנת 2005.

ד"ר ענת פליישמן

 MD, PhD, סיימה לימודי רפואה ותואר שלישי ברפואה באוניברסיטת תל אביב.

התמחתה בפסיכיאטריה בבי"ח שיבא בתל השומר. לאחר סיום ההתמחות עבדה כמ.מ. מנהלת מחלקה במחלקת נשים סגורה בבי"ח לב השרון בפרדסיה. כיום מנהלת (בפועל) המערך לטיפול בהתמכרויות והיחידה לתחלואה כפולה במרכז הקהילתי לבריאות הנפש יפו. יועצת פסיכיאטרית של "כפר אונים", דיור מוגן ועצמאי לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, הפרעות למידה ולקויי שמיעה.

סיימה לימודי המשך בפסיכיאטריה, בי"ס לפסיכותרפיה ולימודי המשך בהתמכרויות באוניברסיטת תל אביב.

חברה באיגודים: 

ההסתדרות הרפואית

איגוד הפסיכיאטריה בישראל

החברה הישראלית לרפואה וטיפול בהתמכרויות

החברה הישראלית לרפואה מיגדרית

האיגוד העולמי לתחלואה כפולה 

ניקיה בלומנטל

ביוקינטיקאיסט

 

ביוקינטיקאיסט רשומה, בעלת ניסיון מעשי ביוהנסבורג, דרום אפריקה. אחרי העלייה לארץ היא הקימה את הקליניקה "STRETCH" ברעננה. היא עוסקת בשיקום אורתופדי ובטיפול בכאב, עם התמקדות בכאב כרוני, בריאות האישה, אוכלוסיות מיוחדות וייעוץ גופני. היא שמה לה למטרה לשפר את איכות חייהם של לקוחותיה

לקביעת תור התקשרו: 03-7170262

מרכז רפואי בסר 4

מתחם בסר, רמת גן

טל: 03-7299644

פקס: 03-7299643

מרכז רפואי רמת השרון

רח׳ סוקולוב 81, רמה״ש

טל: 03-5408332

פקס: 03-5471283

מרכז רפואי רעננה

רח׳ אחוזה 124, רעננה

טל: 09-7414158

פקס: 09-7400955

המרכזים

:שלנו